Nominace na ocenění Trenérka, cvičitelka roku 2021

V sekci dokumety PKO ČUS - různé naleznete výzvu k nominacím na Trenérku / cvičitelku roku 2021. Ve výzvě naleznete odkaz na on-line formulář, do kterého se nominace vyplňuje a přímo odešle pořadateli.

Přímý odkaz na dokument zde: https://www.cuspce.cz/_doc/doc/00006/571_nominace-na-oceneni-trenerka-cvicitelka-roku-2021.pdf

Jedná se o každoroční akci Komise rovných příležitostí Českého olympijského výboru, vrcholící slavnostním setkáním úspěšných dobrovolných i profesionálních trenérek a cvičitelek, na kterém převezmou ocenění za svoji práci za přítomnosti nejvyšších představitelů českého sportu.

 

Nominace mohou podávat střešní organizace, národní sportovní svazy a krajské / okresní pracoviště ČUS, které oprávněnost nominací dokáží odborně posoudit, nikoliv kluby samotné. Každoročně se oceňuje kolem třiceti osobností. Je proto pravděpodobné, že při podání dvou nebo více kandidatur bude úspěšná maximálně jedna.

Do nominačního formuláře prosím vyplňte do rubriky Kontaktní osoba nejen jméno, ale krátce i název vaší organizace (např. OS ČUS Vsetín).

 

Ocenění nelze přidělit opakovaně trenérkám a cvičitelkám vyznamenaným v uplynulých letech. V případě dotazů kontaktujte Český olympijský výbor prostřednictvím e-mailu info@olympic.cz nebo telefonu +420 271 730 622. 

 

Prosím respektujte uzávěrku nominací - 25. dubna 2022.

zpět na přehled »