Sekretariát PKO ČUS

Vzhledem k omezenému personálnímu zajištění činnosti KO a nutnosti obstarat pravidelné i mimořádné obchůzky, DOPORUČUJEME se před plánovanou návštěnou domluvit na termínu, tel: 776 347 158, pondělí - pátek: 8:00 - 16:30 (možno domluvit návštěvu i mimo uvedené hodiny).

...

Pardubická krajská organizace ČUS

K Vinici 1901, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice

Ekonom a vedoucí sekretariátu PKO ČUS

Dis. Jaroslav Čepčář
telefon: 776 347 158 • E-mail: info@cuspce.cz

Sekretariát zajišťuje prostřednictví vedoucího sekretariátu chod krajského, ale i jednotlivých okresních Servisních center sportu (SCS). Ať jste TJ/SK nebo okresní či krajský svaz, neváhejte se obrátit na náš sekretariát, jsme připraveni Vám s agendou Vaší organizace odborně pomoci. Více o Servisních centrech sportu » ZDE.


JAK K NÁM?

...

SMĚR OD CENTRA » Hradec Králové, Chlumec

Základním orientačním bodem je hokejová hala (Duhová aréna) a poté městské divadlo. Ve směru od HK či Chlumce by měla hala být bezprostředně po přejezdu Labe po levé ruce. Hned u haly je třeba odbočit na světelné křižovatce vlevo směr do centra. Poté stále po hlavní až k městskému divadlu, které minete po pravé ruce. Hned za ním na první světelné křižovatce se dejte směrem vpravo na Chrudim, poté na další světelné křižovatce opět vpravo směr na Chrudim. Následuje podjezd za kterým první odbočkou vlevo, která je ihned po vyjetí z podjezdu, zamíříte přímo k fotbalovému stadionu Pod vinicí (dříve Tesla).

SMĚR OD CENTRA » Holice

Základním orientačním bodem je směr do centra a městské divadlo. To by se mělo objevit přímo před Vámi po přejetí řeky Chrudimky po cca 200m. Ještě před příjezdem k divadlu narazíte na světelnou křižovatku, na které odbočíte vlevo na Chrudim, poté na další světelné křižovatce vpravo stále směr na Chrudim. Následuje podjezd za kterým první odbočkou vlevo, která je ihned po vyjetí z podjezdu, zamíříte přímo k fotbalovému stadionu Pod vinicí (dříve Tesla).

SMĚR OD SEZEMIC » Příjezd po rychlodráze stále po hlavní

Základním orientačním bodem je směr do centra a městské divadlo. Odbočku na něj naleznete ve vašem směru vpravo, značeno i jako směr na Chrudim. Ihned po sjezdu z rychlodráhy následuje světelná křižovatka, na které odbočíte vlevo na Chrudim. Ihned za ní podjezd za kterým první odbočkou vlevo, která je ihned po vyjetí z podjezdu, zamíříte přímo k fotbalovému stadionu Pod vinicí (dříve Tesla).

SMĚR OD CHRUDIMI » Příjezd od sídla Střídasportu

Bezprostředně po vjezdu do Pardubic minete po levé ruce firmu Střídasport a cca po 500 m přijedete na první světelnou křižovatku. Zde se dáte vpravo a po kostkami dlážděné silnici pojedete stále po hlavní, držte se v pravém pruhu. Tento pravý pruh končí před podjezdem rychlodráhy odpočkou vpravo, která vás svede přímo k fotbalovému stadionu Pod vinicí (dříve Tesla).

SMĚR OD PŘELOUČE » Příjezd od Kolína, Svítkova, Parama

Stálou jízdou do centra minete vpravo pardubické dostihové závodiště a vlevo závod Paramo. Po něm následuje tzv. "paramácký most" a na něm první světelná křižovatka, kterou projedete rovně směrem do centra. Po levé ruce minete krajskou správu hasičského sboru a přijedete na další světelnou křižovatku, kde se dáte opět rovně - směr Holice. Za světelnou křižovatkou stále rovně až na "téčkovou" křižovatku. Zde se dáte vlevo, držte se v pravém pruhu. Tento pravý pruh končí cca po 200m před podjezdem rychlodráhy odpočkou vpravo, která vás svede přímo k fotbalovému stadionu Pod vinicí (dříve Tesla).